עונת החתונות 2016 - טיפים להפקת חתונה מוצלחת

עונת האביב-קיץ בפתח וזה אומר – חתונות! אם גם אתם מבקשים להינשא בחתונת פאר אורבנית וחלומית אשר תעורר עניין רב ומודעות אינסופית בקרב ציבור לקוחותיכם – הנושא פשוט בהרבה משחשבתם והוא מתבסס על צמד המילים הבא: חברת הפקות! רק חברת הפקות תוכל להזניק את החתונה שלכם מספר צעדים קדימה ולספק לכם ולאורחים שלכם את התענוג הגדול ביותר מהאירוע. אם גם אתם מתכוונים להינשא ורוצים לעשות זאת הכי טוב שאפשר – כך תנהגו.
 
תאמו עם חברת ההפקות את סילבוס האירוע
 
ספקו מידע לגבי סוג ההופעות, הקייטרינג ותפאורת האולם הנחוצים לכם. החברה תדאג לספק לכם את האולם המתאים ולקשר אתכם עם אנשי המקצוע הרלוונטיים. לא אהבתם חלק מהמידע שקיבלתם? בשביל זה – אנחנו חברת הפקות! תמיד יש לנו אלטרנטיבות לכל נושא שתבקשו – החל מסידור השולחנות והכסאות ועד לבחירת הלהקה שתופיע אצלכם או התקליטן שיתקלט אצלכם.
 
ROSE אירועים - עונת החתונות 2016
 
שינוי סדר החתונה - לא נושא מופרך
 
בעוד אשר בעבר נהגו לחשוב שהפיכת סדר החתונה זה מרד במוסכמות, כיום אין דבר כזה "מוסכמות": יש חגיגת חתונה מקורית, ולכן אנחנו שואפים שהלקוחות שלנו יגיעו. ניתן לארגן את החופה מיד עם תחילת קבלת הפנים או להיפך – להזיזה אל עבר ההרקדה הסופית של האירוע. גם את החלק האומנותי ניתן למקם ברגעי הגעה שונים ולא בהכרח בקבלת פנים או לאחר החופה.
 
אופי חגיגת החתונה - רצוי לחשוב על רעיון מקורי
 
החל מסגנון של חינה מזרחית או הודית, ועד לחתונה עם צביון מערבי, ישנם עשרות דרכים לצבוע את החתונה שלכם ולעטר אותה באופי המבוקש ובסגנון הרצוי לכם. כפי שחנות בגדים מספקת לכם עיצובים למלתחות שלכם, חברת הפקות מספקת לכם עיצובים לחתונה שלכם, ולכן כדאי מאד לבוא עם ראש פתוח ולבחור מתוך מגוון עצום של עיצוב אירועים – את זה הרצוי לכם ביותר.

עצות משלימות לסיום ארגון האירוע
 
* ניתן לשכור (במקום לקנות) חלק מבגדי החתן/כלה.
 
* ניתן לשנות את סידור הרהיטים, ואף לשנות את הריפוד ומפות השולחן שעליהם.
 
* ניתן לעצב את תאורת גן האירועים מחדש על פי המתווה שתבחרו.
 
אנו מאחלים לכם הצלחה רבה בארגון חתונתכם במסגרת עונת החתונות 2016!
 
מתכננים חתונה? היכנסו לפאלאסיו לקבלת פרטים מלאים ומידע נוסף!