מקומות לאירועי בוטיק במרכז

מי שכבר חגג במרכז כאורח ודאי יודע מהי עוצמתם של מקומות לאירועי בוטיק במרכז. הפקת אירוע במרכז יכולה להיות כזאת והיא גם יכולה להיות קטסטרופה. היותך אורח של חבר או מכר זה לא כמו להיות בכובע שלו. כאשר זה קורה, אתה צפוי לקבל המון הצעות, חלקן מחברות הפקות שבהגדרה לא כדאי להתקרב אליהן, ובטח לא לחגוג באולמות או בגנים שלהן. כיצד תדע, אם כן, האם מקומות לאירועי בוטיק במרכז הם אכן כאלה, ואכן יימצאו מתאימים לדרישות ולאילוצים שלך ושל האורחים שלצדך?
 
כלל מס' 1: זיהיתם מקום שהמעיט לפרסם את עצמו ויש לו המון ממליצים? הוא טוב בפוטנציה!
 
ידוע כי בכל תחום, בוודאי תחום שיווקי כמו אירועים, צריך פרסום והרבה, אבל יש חברות כל כך מוצלחות ומומלצות שהן פחות מסתמכות עליו מאשר חברות חדשות דנדשות או חברות שלא השכילו להגיע לרמת ביצוע שכזו. ברם, חוסר פרסום יכול להעיד לעתים על חוסר תקציב, ולא על בחירה של אותה חברה שלא לפרסם, ואז אותה חברה עשויה להתגלות כלא טובה. מה מבטיח את הבחירה שלכם? הממליצים. אם יש לאותו מקום אנונימי ממליצים שפרסמו שבחים עליו, ובהמוניהם, סימן שהמקום לא רואה לנכון לפנות למשרדי פרסום מבחירתו, ומדובר במקום איכות בסבירות גבוהה ביותר.
 
כלל מס' 2: זיהיתם כי לחברת ההפקות במקום יש קשרים תעשייתיים ענפים? מומלץ להתעניין
 
לחברות ההפקות הטובות לא זו בלבד שיש כושר ארגון יוצא מן הכלל, ואירועים מפוארים, הן גם מצטיינות מאד בקשרי ספקים: ביכולות שלהן להביא מפורסמים ובעלי-עבודת בוטיק לאירוע שלכם. על פי רוב, ישנה קורלציה בין הממליצים, עליהם דיברנו לעיל, לבין אורכה של הזרוע של אותה חברת הפקות בכל הקשור לקשרים עם סלבס, מפיקים ואנשי מקצוע מומלצים נוספים. בחברה כזו תזכו, בסבירות לא קטנה, להביא את הזמר המפורסם לבימת האירוע שלכם, או את הבדרן שתמיד חשקתם כי יופיע באירועים שלכם.

כלל מס' 3.: זיהיתם כי החברה  מתקתקת מהר עבודה, במינימום עיכובים? זה סימן טוב!
 
מובן שיש שאלות שצריכות להישאל, כמו למשל "כמה אורחים אתם צפויים להביא", וזאת כדי לדעת האם בכלל אפשר לחגוג שם אירוע בכזה סדר גודל. ברם, מרגע שמספר האורחים ידוע ואושר על ידי החברה, היא אמורה לספק לכם שירות מהיר יחסית, החל מאספקת מנות הקייטרינג המועדפות עליכם וכלה בארגון החלק האומנותי באירוע. על פי רוב, חברות הפקות מקצועיות לחתונות חורף עושות הערכות טובות לגבי אוכלוסיית הסועדים המיוחדים שיהיו זקוקים למנות קייטרינג מיוחדות (טבעוניות, צמחוניות, ללא לקטוז וחלב, וכד'), ומספקות מוזיקת אירועים משובחת.