חתונות בדרום

אולם האירועים ברחובות מזמין אתכם לחגוג בסגנון ייחודי במתחם אולמות חתונה יוקרתיים בדרום. צוות אירועים מלווה אתכם בתכנון וארגון האירוע, עיצוב מתחם האולם, שירותי קייטרינג ומטבח שף איכותי, ציוד הגברה ותאורה מתקדמים ועוד. במתחם תמצאו גן אירועים לחתונה ואולם אירועים לכל חגיגה משפחתית, חתונות, בר ובת מצווה, ברית ובריתה ועוד. צוות אירועים שמח לעמוד לרשותכם בכל עת
 
מעוניינים לדעת כיצד מומלץ לארגן חתונות בדרום? להלן כל הטיפים והטריקים שאנו נותנים לחתונה מוצלחת ומומלצת במיוחד. נכון, אתם תמיד יכולים לומר שכך עשו זאת גם לפניכם, אבל רק כשתיכנסו לתוך משטר של ארגון וניהול חתונה עם בת/בן הזוג תבינו כמה זה קשה, וכמה חיוני להחזיק מקבץ טיפים שיברור את העיקר מן הטפל ויסייע בארגון ערב מוצלח.
 
תפאורה ומראה גן האירועים
 
אלו 2 אלמנטים שללא חיבור ממשי אליהם אין מה להמשיך לבדוק את אותו אולם ויש לחפש אולם אחר. חשוב לבדוק האם מצאו חן בעיניכם קירות האולם, רצפות גן האירועים: דקים, שבילי שיש וצמחיה. חשוב לבדוק האם רהיטי גן האירועים מספקים בעיניכם, והאם העיצוב בתבניתו הכללית קוסם לכם. 
 
בדיקת אכלוס לאורחים שלכם
 
יש להצטייד במספר המשוערך של האורחים שתזמינו. כך תוכלו לקבל המלצה והכוונה מבעל המקום או עובדיו לגבי האולם המתאים ביותר במתחם האולמות שלהם. חשוב לציין כי החברה היא לא רק הבעלים של אותם אולמות אלא גם צוות הפקות בכל רמ"ח אבריו והוא מתמחה בארגון אירועים מן הסוג הזה. לכן, יש להם פתרון לכם קבוצת אורחים שתזמינו וחשוב שצוות ההפקות יידע על כך מראש בטרם תיסגר החתונה.
 
בדיקות מנהלתיות וטכניות בתוך האולם והגן
 
יש לבחון כל מיני פרמטרים באולם ובגן כדי לוודא שהכל תואם לאירוע: אקוסטיקה באולם ובגן, מערכת הגברה באולם, תאורת הפרוז'קטורים בגן האירועים. יש להגיע גם בלילה כדי לבחון את עוצמתה של התאורה ואת רמת העיצוב שלה. יש לעשות מספר בדיקות לסאונד ולאקוסטיקה, חלקן בליווי החברים שלכם שיעידו אם שומעים מהצדדים המרוחקים והפריפריאליים יחסית במקום הבילוי.
 
סידור האולם לפני אירוע
 
זה נשמע נדוש אבל לעתים חשוב מאד – וברמות הגבוהות ביותר לבדוק מהו הסידור. כידוע, אולמות אירועים בישראל נפרסים לרוב על שטח קטן ביחס לאירופה וארה"ב וזה עלול לעתים לאלץ בעלי אולמות לפתוח שולחן ליד מפתחים רגישים כמו למשל דלת המטבח. יש לוודא שהאנשים הכי קרובים ויקרים לכם לא ישבו בשולחנות הללו. יש לבוא לצוות ההפקות ולהדגיש בפניו: "משפחת אלמוני הם סבי וסבתי, אסור להושיב אותם בשולחן כזה ואחר" על מנת לחסוך לעצמכם את המבוכה מולם. מעל לכל, חשוב לוודא שהסידור מוצא חן בעיניכם ולנסות לצמצם את נקודות החיכוך הללו כמו ישיבה בסמוך למטבח – ככל הניתן.
 
אירועים ברחובות. חוגגים אירוע באזור השפלה או הדרום? אולם אירועים הכי נכון לחגוג בו אירוע! בקרו בגלריית החתונות של האולם אירועים לפרטים נוספים.