המדריך לבחירת גן אירועים יוקרתי

כאשר אתם זקוקים לגן אירועים יוקרתי לקיום האירוע שלכם, בחירתו חשובה מאד ועשויה לחצוץ רבות בין אירוע בוטיק לאירוע ממוצע ומטה. בחירת גן האירועים היא למעשה בחירה של 3 אייטמים: הגן עצמו, התפאורה והנראות שלו והספקים מטעמו: ההפקה, התקליטן והקייטרינג. כך תעשו את הבחירה הזו בצורה טובה באמת, שתהווה בסיס לאירוע בלתי נשכח.
 
בדקו את גן האירועים מבחינת תפאורה - והחליטו אם היא לרוחכם
 
תפאורתו של גן האירועים מורכבת מנדבכים רבים, ולכן חשוב שלא תשוו לגני אירועים אחרים אלא תאשרו לעצמכם שהאהבה והכמיהה שלכם לחגוג באותו גן היא כמיהה אבסולוטית, ואתם באמת אוהבים מה שעיניכם רואות שם. הכוונה היא לטפטים שעל הקירות והתקרה, לעיצוב של הרצפה, השיש, הדקים בחוץ, הדשא (או הדשא הסינתטי), התאורה. אם אתם שמים לב שתאורה הוא החלק האימננטי של הגן הזה, שווה לעשות 2 בדיקות, אחת בבוקר ואחת בלילה ולראות את הגן בשני המצבים. ושוב, רק אם באמת אהבתם מה שראיתם, וזה עשה לכם חשק עז – מומלץ לאשר את חגיגתכם במקום.
 
גן אירועים יוקרתי ברחובות רוז אירועים
 
בדקו את מספר האורחים שהמקום מסוגל להכיל
 
בדיקה זו היא הבדיקה החשובה בבחירת גן האירועים מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא יערב לאירוע שלכם יותר מכם-עצמכם. הפקידים באולם רק ממלאים הוראות, וההוראה שהם קיבלו היא להגיד שהמקום מתאים ל- 120 איש. אתם צריכים לוודא שזה באמת נכון, ומה זה אומר? להפשיל שרוולים ולהתחיל לעבוד: לקחת את אנשי ההפקה, לוודא שבאזור כך או אחר (בו מצויים פתחי שירותים ומלתחות) אף אחד לא יישב, ולא ייאלץ לשבת גם ברדיו של מטרים משם. שנית, לוודא שבמעברים בהם אתם חושדים כצפופים לא תהיה צפיפות. בקטנות האלה אתם תופסים את צוות האולם במילתו ומוודאים שהאולם מתאים באמת, ולא "לא מתאים" בדיעבד.
 
הכינו את שירותי האולם לקראת האירוע
 
קייטרינג: יש לבחור מתוך התפריטים של הקייטרינג את התפריט המועדף עליכם ולוודא שישנן מנות צמחוניות, טבעוניות וכיוצא באלה.
 
תקליטן: יש לתאם איתו זמני השמעה של מוזיקה. במידה והזמנתם ספקים חיצוניים כמו נגנים או בדרנים מומלץ לתזמן קודם כל אותם ולאחר מכן את זמני התקליטן והקייטרינג.